Alternate Text

بخش مقالات

ماموریت ما

انتشار : 2017/01/02

ماموریت ما گسترش اقتصادی فن آوري اطلاعات و ارتباطات و همگاني‌تر کردن آن در کشور جمهوری اسلامی ایران همراه با شناختی موثر و بهینه کاوی چهره‌ي فنآورانه‌ي جهان آينده، با درك درست دگرگوني‌هاست، کاهش ریسکِ بکارگیری ...

تصویر مقاله

« ماموریت ما گسترش اقتصادی فن آوري اطلاعات و ارتباطات و همگاني‌تر کردن آن در کشور جمهوری اسلامی ایران همراه با شناختی موثر و بهینه کاوی چهره‌ي فنآورانه‌ي جهان آينده، با درك درست دگرگوني‌هاست، کاهش ریسکِ بکارگیری و افزایش کیفیت محصولات و خدمات شرکتهای فناوری اطلاعات و پیاده سازی موفق و اثربخش راه حل های مورد نیاز دفاتر فناوری اطلاعات سازمانها از اهداف بنیادی ماست؛ ایفای نقش توانمندسازِ اثربخش در شرکتهای فناوری اطلاعات در ابعاد فنی، حقوقی، مالی و حسابداری، برندینگ و نهایتاً افزایش چشم گیر انتفاع این مشتریان هدف ارزشمند ماست. کارکنان ما از نظر تخصص و توانایی، اخلاق و تعهد دارای ویژگی ممتاز هستند و به کیفیت اهمیت می دهند، ما می کوشیم محیطی پر از انگیزه و مسرت بر سازمان حاکم باشد و ضمن تشویق کارکنان و ارج نهادن به عملکرد، پاداشی مناسب به آنها داده شود؛ کارکنان ما برای همه افراد در تمامی سطوح سازمان احترام و ارزش قائل هستند. ما می کوشیم با هزینه ای معقول و سودی منصفانه، بهترین خدمات را با بهره گیری و بهینه کاوی آخرین دستاوردهای علمی و فناوری های روز ولی بدون ریسک، در جهت ایفای نقش توانمندساز، ارائه نموده و در بازار پیشرو باشیم، ».

تماس با ما

جهت مشاوره رایگان با متخصصان، اخذ نمایندگی و یا هر گونه سوال، علاوه بر استفاده از این اطلاعاتِ تماس، میتوانید از فرم زیر نیز استفاده کنید تا در اسرع وقت پاسخگو باشیم.

آدرس

ایران،تهران، خیابان ستارخان، خیابان باقرخان غربی، کوچه فروزنده، پلاک 5، طبقه دوم
پیام شما با موفقیت ارسال شد. سپاسگزاریم