Alternate Text

بخش مقالات

سامانه مدیریت عملکرد

انتشار : 1397/11/05

این ماژول امکان بررسی و کنترل عملکرد افراد در انجام فرایندها و شکل گیری قابلیت های سازمانی را فراهم می سازد. پایه اصلی این ماژول مبتنی بر کارت امتیازی متوازن است لیکن امکان تعریف محورهای دلخواه و نامحدود فراهم شده است...

تصویر مقاله

ویژگی های کارکردی و غیرکارکردی سامانه مدیریت عملکرد نصیرسامانه

 

این ماژول امکان تعریف شاخص ها مختلف کنترل و مدیریت عملکرد سازمان را فراهم می سازد و در نهایت داشبورد و مکعب های اطلاعاتی مورد نیاز مدیران را با سطح دسترسی از پیش تنظیم شده، در اختیار آنها قرار می دهد. این ماژول تمامی ماژول های موضوع این قرارداد و همچنین پایگاه های داده سازمانی را مورد استفاده قرار میدهد تا در نهایت گزارشات و داشبورد های موضوعی مد نظر مدیران عالی و میانی سازمان را فراهم سازد.

🔹 امکان تعریف نمودن سنجه ها و مقیاس های سنجش شاخص ها در فرم مدیریت عملکرد BSC به صورت : (ريالScore ,$ ,% ,risk,# , hours, days, minutes, €,) و به صورت (List Box) و نمایش آن به صورت (Drop-down List)

🔹 امکان افزودن اهداف کیفی از ماژول نقشه استراتژی به فرم مدیریت عملکرد BSC به صورت (Combo Box) و نمایش آن به صورت (Drop-down List)

🔹 امکان افزودن اهداف کمی از ماژول نقشه استراتژی به فرم مدیریت عملکرد BSC به صورت (Combo Box) و Drop-down List روبروی اهداف کیفی

🔹 امکان افزودن شاخص ها از ماژول BI به فرم مدیریت عملکرد BSC به صورت (List Box) و نمایش آن به صورت (Drop-down List)

🔹 امکان افزودن محورهای عملکرد از ماژول نقشه استراتژی به فرم مدیریت عملکرد BSC به صورت (Combo Box) و نمایش آن به صورت (Drop-down List)

🔹 امکان تعریف مقدار موجود (Baseline) و مقدار مطلوب (Target) توسط کاربر در فرم مدیریت عملکرد BSC

🔹 امکان مشاهده ساختار درختی از کلیه روابط موجود در ماژول مدیریت عملکرد BSC و امکان کم یا اضافه نمودن برگ ها

🔹 امکان ویرایش، حذف و اضافه برای تمامی آیتم های قابل ثبت در ماژول مدیریت عملکرد BSC

تماس با ما

جهت مشاوره رایگان با متخصصان، اخذ نمایندگی و یا هر گونه سوال، علاوه بر استفاده از این اطلاعاتِ تماس، میتوانید از فرم زیر نیز استفاده کنید تا در اسرع وقت پاسخگو باشیم.

آدرس

ایران،تهران، خیابان ستارخان، خیابان باقرخان غربی، کوچه فروزنده، پلاک 5، طبقه دوم
پیام شما با موفقیت ارسال شد. سپاسگزاریم